KURUMSAL

Hakkımızda

Ticaret hayatımız 1994 yılında Erkan Acar'ın Havza'daki An Ticaret İnşaat Malzemeleri firmasında çalışmasıyla başlamıştır. 1996 yılında Orhan Acar'ın da aynı iş yerinde çalışmaya başlamasıyla inşaat sektörüne dair birçok konuda tecrübe edindik. 1998 yılında ilk ticari işletmemiz olan Çamlıca Ekmek Fırını'nı temelden inşa edip işletmeye başladık. 2001 yılında An Ticaret İnşaat Malzemelerinin sahibi Sn.Okan An'ın iş yerini İzmir'e taşımasıyla birlikte Havza'daki An Ticaret firmasını satın aldık, Erkan Acar, Orhan Acar ve kardeşleri olarak ticarete daha da yoğunlaşarak firmayı büyütmek amacıyla çalışmaya devam ettik.

2003 yılında Samsun-Havza karayolu Bekdiğin mevkiindeki mevcut Petrol Ofisi istasyonunu satın alarak akaryakıt sektörüne girdik. Akaryakıt sektörü ile birlikte firmamızı An Ticaretten, An İnşaat Gıda Tur. Petrol Ürünleri Nak. San. Ltd. Şti. olarak değiştirdik. 2010 yılında mevcut petrol istasyonumuzu komple yıkıp yeniden inşa ederek, büyük bir Dinlenme Tesisi haline getirip Opet-Aygaz bayiliği ile daha yenilikçi, modern, refah bir Dinlenme Tesisi ve akaryakıt istasyonu haline dönüştürdük.Dinlenme Tesisi içerisine Ali Baba  Restaurant ve Erdoğan Oto Aksesuar da açılarak yeni bir dönem başladı.

2012 yılında Samsun Kavak ilçe merkezinde, otogar yanında 2. Opet-Aygaz akaryakıt istasyonumuzu açtık. 2013 yılında da Samsun Atakum ilçesinde Atakent'te Orhan Acar- Acar Petrol Tesisleri adıyla Opet-Aygaz bayiliği ile yeni bir akaryakıt ve oto yıkama servis istasyonumuzu açtık.

2015 yılında da Samsun-Tekkeköy Hava Alanı Yolu Kirazlık mevkiinde U.V.K. yöntemi ile Orhan Acar- Acar Petrol Tesisleri olarak 4. Opet -Aygaz İstasyonumuzu hizmete açtık. Tesisimiz bünyesinde akaryakıt istasyonu, otogaz dolum  ve oto yıkama servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Ayrıca Acar İnşaat olarak Samsun ve Havza’da  inşaatlar yapmaktayız. Büyük işyerleri, konutları, A.V.M. cami, okul, yol inşaatları yapmaktayız ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

2009 yılı içerisinde Havza'da Akça Dershanesini satın alarak ismini Çamlıca-Çözüm Dershanesi olarak değiştirdik ve 2015 yılına kadar aynı isimle eğitim sektöründe hizmet vermeye devem ettik. 2015 yılından itibaren Dershanelerin dönüşümleri ile Çamlıca Özel Öğretim Kursu olarak eğitim sektöründe yeni bir döneme başladık.Bu yeni dönemle birlikte bir çok gencimize eğitim ve öğretim alanında katkı sağlamaya devem ediyoruz.

 

Şirket Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı: Erkan Acar - Orhan Acar

Yönetim Kurulu Üyeleri: Yusuf Acar, Önder Acar, Şerife Acar, Ramazan Acar